top of page
Brain Rembrandt style 3.png
Notebook_edited.png

Laimes sajūta pēc RigaBrain® seansiem

Vai esat kādreiz domājis, kā smadzenes rada laimes sajūtu? Laimes sajūta ir sarežģīts emocionāls stāvoklis, kuru veido dažādi bioloģiski, psiholoģiski un sociāli faktori. Neiroloģiskajā līmenī šo procesu regulē konkrētas smadzeņu struktūras un neirotransmiteri.


laime, laimes sajūta, laimīgs cilvēks, smaidīgs, smaids


Pētījumi par smadzeņu darbību un laimes sajūtu:

  1. Dopamīna loma laimes izjūtā Dopamīns, kas ir viens no galvenajiem neirotransmiteriem, ir saistīts ar atlīdzības sistēmu smadzenēs. Dopamīna līmeņa paaugstināšanās veicina laimes un gandarījuma sajūtu (Wise, 2004).


  2. Serotonīns un emocionālā stabilitāte Serotonīns palīdz regulēt garastāvokli, un tā trūkums bieži vien ir saistīts ar depresiju un zemu laimes līmeni. Pieaugot serotonīna aktivitātei, palielinās arī subjektīva laimes sajūta (Young, 2007).


  3. Oksitocīns un sociālā laime Oksitocīnu bieži dēvē par "mīlestības hormonu". Tas ir būtisks saiknes un uzticības veidošanā, kā arī uzlabo emocionālo labsajūtu, īpaši sociālās mijiedarbības laikā (Carter, 1998).


  4. Smadzeņu zonas, kas atbild par laimi Laimes sajūtā iesaistītas vairākas smadzeņu zonas, piemēram, prefrontālā garoza (saistīta ar pozitīvu emocionālo pieredzi) un limbiskā sistēma (amigdala un hipokamps regulē emocijas un atmiņu) (Kringelbach & Berridge, 2009).


  5. Neiroplastiskums un ilgtermiņa laime Smadzenes spēj mainīt savu struktūru, reaģējot uz pieredzi. Regulāras pozitīvas aktivitātes, piemēram, meditācija vai pateicības praktizēšana, var pastiprināt neironu savienojumus, kas saistīti ar laimi (Davidson & McEwen, 2012).


Pētījumu secinājums par laimes sajūtu smadzenēs

Laimes sajūta smadzeņu darbības līmenī ir cieši saistīta ar neirotransmiteriem un smadzeņu specifiskām zonām. Izpratne par šo procesu palīdz izveidot paradumus un stratēģijas, kas veicina emocionālo labsajūtu un garīgo veselību.


Laimes sajūta pēc RigaBrain® seansiem

Pēc RigaBrain® Dynamical Neurofeedback® seansiem klienti bieži dalās ar pozitīvām pārmaiņām savā emocionālajā stāvoklī. Lūk, daži no viņu stāstiem:

  • Biežāks smaids un laime: Kāda kliente saka: "Pati jūtos laimīgāka un biežāk smaidu." Tas atspoguļo dabisku emocionālā līdzsvara atjaunošanos pēc seansiem.

  • Pozitīvas sajūtas ģimenē: Kāds cits klients dalās: "Mājās pēc seansa visi braucām laimīgi, un ir tāda sajūta, ka gribētos visai pasaulei uzsmaidīt!"

  • Sportista pieredze: Kaspars Verdens, sportists, norāda: "Nav pārmērīgas laimes izjūtas, kurai seko nogurums vai kas tamlīdzīgs. Jūtos lieliski. Rodas lielāka ticība sev un tam, ko daru."

  • "Pēc RigaBrain® seansiem pirmo reizi mūžā sajutos laimīgs! Tā bija neaprakstāma pieredze, kas man deva cerību un iedvesmu turpināt strādāt ar sevi."

  • "Pastāvīga laimes sajūta" - Linards Lapa

Kāpēc pēc RigaBrain® seansiem cilvēki jūtas laimīgāki?

RigaBrain® seansi palīdz smadzenēm efektīvāk pielāgoties un regulēt emocijas, kas veicina dabisku laimes un dzīvesprieka sajūtu. Tā nav mākslīga stimulācija, bet gan Tava prāta un ķermeņa līdzsvars.


Smadzenes darbojas kā orķestris, kurš, pateicoties RigaBrain® seansiem, atrod perfektu harmoniju.

Pēc RigaBrain® seansiem cilvēki bieži jūtas laimīgāki, jo Dynamical Neurofeedback® tehnoloģija palīdz smadzenēm efektīvāk regulēt emocionālos un fizioloģiskos procesus. Smadzenes nepārtraukti uztver informāciju no apkārtējās vides un ķermeņa, un, ja tās spēj veiksmīgāk pielāgoties un līdzsvarot šo informāciju, tiek samazināts stresa līmenis un aktivizētas smadzeņu zonas, kas saistītas ar pozitīvām emocijām, piemēram, prefrontālā garoza. Šī līdzsvarotā darbība veicina dabisku labsajūtas hormonu, piemēram, serotonīna un dopamīna, izdalīšanos, kas palīdz cilvēkiem justies mierīgākiem, apmierinātākiem un laimīgākiem pēc seansiem.


Piedzīvo pārmaiņas arī Tu!

Uzlabojot smadzeņu pašregulāciju, Tu iegūsi ne tikai laimes sajūtu, bet arī labāku dzīves kvalitāti. Piesakies RigaBrain® seansam: www.rigabrain.com/pieteikties.


Laime un labsajūta ir tikai viena seansa attālumā!


Zināšanai: Individuālus gadījumus un statistiku nedrīkst vispārināt. Sasniegumi un rezultāti katram cilvēkam ir individuāli, un seansu daudzums katram ir atšķirīgs. Uzzini vairāk par RigaBrain® seansiem https://www.RigaBrain.com/pieteikties

Comments


!
Widget Didn’t Load
Check your internet and refresh this page.
If that doesn’t work, contact us.
!
Widget Didn’t Load
Check your internet and refresh this page.
If that doesn’t work, contact us.
bottom of page