top of page
Brain Rembrandt style 3.png
Notebook_edited.png

Ko darīt un kā notiek RigaBrain® seanss?



Šajā video Pēteris Urtāns izskaidro, kā notiek RigaBrain® smadzeņu treniņu seansi un ko sagaidīt no šī procesa:

  • Kā notiek sesijas process: Sesijas laikā uz galvas tiek novietoti sensori, kas nesūta signālus, bet tikai mēra smadzeņu aktivitāti. Tie darbojas līdzīgi kā termometrs, nosūtot informāciju uz datoru, kur tehnoloģijas salīdzina jūsu smadzeņu aktivitāti ar iepriekšējo.

  • Reālā laika atgriezeniskā saite: Sesijas laikā tiek atskaņota mūzika, kas tiek pārtraukta ar maziem sprakšķiem. Šie sprakšķi atspoguļo smadzeņu aktivitātes nestabilitāti un palīdz smadzenēm pielāgoties un uzlabot savu darbību.

  • Darbība un sajūtas sesijas laikā: Sesijas laikā vari darīt jebko – lasīt, elpošanas tehnikas praktizēt, relaksēties vai pat aizmigt. Galvenais ir noturēt sensorus vietā. Mūzika un sprakšķi tiek izmantoti tikai kā informācija smadzenēm.

  • Pozitīvie rezultāti un sekas: Pirmajās sesijās daži cilvēki jau novēro pozitīvas izmaiņas, un apmēram 80% pirmreizējo apmeklētāju ziņo par uzlabojumiem pēc dažām nedēļām. Sesiju rezultāti ir individuāli, un process notiek pakāpeniski.

  • Novērojumi un pašnovērtējums: Lai sasniegtu labākos rezultātus, ir svarīgi sekot līdzi savām sajūtām un regulāri aizpildīt pašnovērtējuma anketas. Tas palīdzēs saprast, kā smadzenes reaģē uz sesijām un kā tās pielāgojas.

Pēteris arī sniedz ieteikumus par to, kā uzlabot smadzeņu darbību ārpus sesijām, kā arī atgādina par alkohola lietošanas ierobežojumiem pirms un pēc sesijām.


Kas ir RigaBrain® smadzeņu treniņu sesijas un ko sagaidīt no procesa?

RigaBrain® smadzeņu treniņu sesijas piedāvā unikālu pieeju smadzeņu darbības uzlabošanai, izmantojot NeurOptimal® tehnoloģiju. Šeit ir galvenie punkti, ko vajadzētu zināt pirms pirmās sesijas:

Kā darbojas RigaBrain® smadzeņu treniņu sesijas?

Sesijas laikā uz galvas tiek novietoti sensori, kas mēra smadzeņu aktivitāti un nosūta šo informāciju uz datoru. Sensori darbojas kā termometrs – tie neko nesūta un nekādā veidā nesimulē smadzenes. Tiem ir tikai viena funkcija: novērot smadzeņu darbību un nodot šos datus tehnoloģijai.


Tehnoloģija salīdzina smadzeņu aktivitāti reālā laikā un nosaka, kurā brīdī notiek nestabilitātes, piemēram, pārslodze vai citas nelīdzsvarotības. Šī atgriezeniskā saite tiek sniegta smadzenēm ar palīdzību mūzikas, kas tiek pārtraukta ar maziem sprakšķiem. Tie palīdz smadzenēm atpazīt šīs nestabilitātes un pielāgoties.


Ko darīt sesijas laikā?

Sesijas laikā jūs varat darīt gandrīz jebko – lasīt, klausīties mūziku, elpot dziļi vai pat aizmigt. Galvenais ir noturēt sensori vietā. Smadzenes automātiski reaģē uz tehnoloģijas sniegto atgriezenisko saiti un meklē optimālus risinājumus, lai uzlabotu savu darbību.

Mūzika tiek izmantota kā atbalsta instruments, lai palīdzētu smadzenēm labāk saprast, kad tās ir sasniegušas optimālo stāvokli. Tas ir, kā atpūtas process smadzenēm – ne terapija, bet apzināta palīdzība smadzeņu pašregulācijai.


Kādi ir rezultāti?

Pirmo reizi apmeklētāji jau var novērot pozitīvas izmaiņas pēc 2-3 nedēļām. Aptuveni 80% cilvēku, kas apmeklē RigaBrain® seansus, ziņo par uzlabojumiem šajā laikā. Turklāt, regulāri apmeklējot sesijas, 90% cilvēku izjūt ievērojamus uzlabojumus pēc 10 regulāriem apmeklējumiem.


Kā sekot līdzi progresam?

Svarīgi ir novērot savu ķermeni un prātu, lai saprastu, kā smadzenes reaģē uz katru sesiju. Aizpildot pašnovērtējuma anketas un salīdzinot rezultātus pirms un pēc sesijām, jūs varat labāk saprast, kāds ir jūsu smadzeņu stāvoklis un ko var uzlabot.


Secinājumi

RigaBrain® smadzeņu treniņi ir lielisks veids, kā uzlabot smadzeņu darbību, novērst nestabilitātes un uzlabot pašregulāciju. Tie ir piemēroti visiem, kas vēlas uzlabot koncentrēšanos, emocionālo stāvokli, miega kvalitāti un vispārējo labklājību. Sāciet savu ceļu uz veselīgākām smadzenēm ar RigaBrain® jau šodien!

コメント


!
Widget Didn’t Load
Check your internet and refresh this page.
If that doesn’t work, contact us.
!
Widget Didn’t Load
Check your internet and refresh this page.
If that doesn’t work, contact us.
bottom of page